Find
Job ad expired. This job ad is offline.
Search for "MŁODSZY SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI"

MŁODSZY SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI

Site: Poland, Biala Podlaska, Wrocław

Data 08/10/2017

Sector: FMCG

Role: Administration / Payroll

activities

Job ad description

Miejsce pracy: Wrocław

Orienta Polska poszukuje osoby do pracy firmie z branży spożywczej (FMCG) z wieloletnim doświadczeniem oraz o stabilnej pozycji na rynku pracy.

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie sprawnego obiegu dokumentów pomiędzy działami;

  • Porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizacja dokumentów;

  • Koordynacja i nadzór zaopatrzenia, dystrybucji oraz rozliczenia materiałów administracyjnych;

  • Rejestrowanie korespondencji przychodzącej, wychodzącej i dystrybuowanie jej
    do adresatów

Wymagania:

  • Mile widziane minimum 1 roczne doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Umiejętność organizacji pracy, pracy z ludźmi i komunikatywność;

  • Wykształcenie minimum średnie;

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzinowym.

Oferujemy:

  • Praca w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość rozwoju;

  • Adekwatne do umiejętności warunki finansowe;

  • Jednozmianowy system pracy;

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W cv należy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

More details

Job type: Permanent job

Map

Calculate route from

Other job ads posted by this Company: LOADING...
  Don’t show this message again
Couldn't you find any job ads suitable for you?
Anyway, register your profile! You will be considered for future opportunities.