Find
Job ad expired. This job ad is offline.
Search for "Specjalista ds. dokumentacji jakościowej"

Specjalista ds. dokumentacji jakościowej

Site: Poland, Greater Poland Voivodeship, Gdańsk

Data 08/10/2017

Sector: Energy

Role: Quality Control

activities

Job ad description

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Dla naszego klienta z branży oil&gas poszukujemy Specjalisty ds. dokumentacji jakościowej.

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie dokumentacji jakościowej
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • Zarządzanie dokumentacją jakościową
  • Kontrola dokumentacji jakościowej

Oczekiwania:

  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku w branży oil&gas
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Sumienność i skrupulatność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Zatrudnienie na okres 6 miesięcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

More details

Job type: Temporary work with the aim of hiring for a permanent contract

Map

Calculate route from

Other job ads posted by this Company: LOADING...
  Don’t show this message again
Couldn't you find any job ads suitable for you?
Anyway, register your profile! You will be considered for future opportunities.