Find
Job ad expired. This job ad is offline.
Search for "Pracownik biurowy (data entry)"

Pracownik biurowy (data entry)

Site: Poland, Greater Poland Voivodeship, Gdańsk

Data 17/10/2017

Sector: Energy

Role: Other

activities

Job ad description

Dla naszego Klienta- firmy z branży oil & gas, poszukujemy osoby na stanowisko PRACOWNIK BIUROWY (DATA ENTRY).

Opis stanowiska

  • wprowadzanie danych dot. dokumentacji projektowej
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji
  • zarządzanie dokumentami projektowymi

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość obsługi komputera (Excel)
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i skrupulatność

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (6 miesięcy)
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • udział w prestiżowym projekcie

More details

Job type: Temporary work with the aim of hiring for a permanent contract

Map

Calculate route from

Other job ads posted by this Company: LOADING...
  Don’t show this message again
Couldn't you find any job ads suitable for you?
Anyway, register your profile! You will be considered for future opportunities.